Dekor Şefi

Hilton Lavabo Kullanışlı ve Şık Modeller

Devrin hızla değişmesiyle birlikte banyo modellerinde de birtakım değişiklikler oldu. Klasik lavabolar yerini daha modern lavabolara bırakmaya başladı. Bu lavabolardan bir tanesi de şüphesiz ki hilton lavabo. Birçok ev ilanında dahi evin hilton lavabo’ya sahip olduğu özellikle belirtilmektedir. Peki bu lavabo çeşidi neden son zamanlarda arttı diye düşünüyorsanız da cevabı tasarruf. Eskiden 1+1 ev bulmak zorken artık birçok apartmanda bu tarz daireler üretilmekte. Hilton lavabolar da genişliği eskiye göre azalan evlerde ciddi bir ferahlık kazandırıyor.

Koçtaş, Tekzen gibi sektörün öncüsü birçok yerde hilton lavaboların birçok çeşitleri ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu lavabolar kısacası lavabonun bağımsız olmadığı dolap ve tezgahla bir arada bulunduğu lavabolara denmektedir. Bu lavabolar hem oldukça şık bir dizayna sahip olduğu gibi aynı zamanda özellikle küçük banyolarda müthiş bir tasarruf oluşmasını sağlamaktadır. Fakat bu lavabo modellerinin yalnızca küçük banyolarda yerden tasarruf etmek için talep gördüğünü düşünmeyin.

Banyosu geniş olan birçok kişi de tercihini hilton lavabodan yana kullanmaktadır. Sitemizdeki modern banyo modelleri yazısında bunlara örnekler bulabilirsiniz. Çünkü bu lavabo çeşitleri aklınıza gelebilecek tüm banyo modelleri için uygundur ve kendi şık tasarımınızı oluşturmak için size fırsat vermektedir. İşte tercih edilen birkaç hilton lavabo modeli;

 

Aynalı dolaplar: Son zamanlarda en sık tercih edilen hilton lavabo modellerinden bir tanesi de aynalı dolaplardır. Tezgâhın üstündeki aynaların arkasında dolap gizlidir ve bu geniş bir ekstra depolama alanı oluşturduğu gibi aynı zamanda çok şık bir dekorasyonu da beraberinde getirmektedir.

Çift lavabolu: Birçok ebeveynin tercihi çift lavabolu model olmaktadır. Çift lavabo denildiği zaman oldukça geniş bir banyonuzun olması gerektiğini düşünmeyin. Bunun için oldukça doğru tasarımlar bulunmaktadır ve bu sayede dar banyolarda dahi çift lavabolu hilton modellerini tercih etmeniz mümkün olmaktadır.

Ahşabın şıklığı: Eğer banyonuz ahşap olarak tasarlanmışsa hilton lavabonuzu da ahşap tercih edebilirsiniz. Doğal ahşap seçmeniz durumunda banyonuza ekstra bir şıklık katacağını söyleyebiliriz.

Dresuar modeli: Genellikle antrelerde kullanılan ve oldukça şık gözüken dresuar modelini banyonuza da taşıyabilirsiniz. Banyonuz ister geniş ister dar olsun bu model her yere uyum sağlamaktadır.

Lavabonuzun evye bölümünü dilerseniz paslanmaz çelikten tercih edebileceğiniz gibi ahşap da tercih edebilirsiniz bu tamamen size kalmış durumda. Hilton lavaboların fiyatları da bütçe dostudur ve oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Fakat seçeceğiniz lavabonun genişliği, modelin kalitesi gibi birçok unsura bağlı olarak fiyatlamalarda değişkenlikler olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nermin dedi ki:

    Hilton lavabo modelleri çok şık oluyor. Özellikle varaklı olana bayıldım. Banyomu tadilata sokunca mutlaka bu fikirleri değerlendireceğim.

BİR YORUM YAZ