Dekor Şefi

Kilim Mobilya Mutfak Masa Sandalye Modelleri Göz Dolduruyor

Ülkemizde mobilya sektöründe yer alan Kilim Mobilya ürün grupları arasında yer alan mutfak masa ve sandalye takımları güzel konseptlere sahip. Firmanın masa ve sandalye modelleri mutfaklarda tercih edilecek aynı zamanda görsel olarak kullanıcılarını tatmin edebilecek özelliklere sahip görünüyor.

Kilim mobilya mutfakları süsleyecek olan masa ve sandalyelerine şimdilik 3 çeşit olarak sitesinde yer vermiş. Rahat ve konforlu bir yemek için tasarlamış olduğu her biri farklı modellerde kumaş renk seçenekleri de sunuyor. Genel olarak bu takımlar 1 adet masa ve 4 adet sandalyeden oluşmakla beraber uygun fiyatları ile de incelenebilir. Resmi sitelerinde mutfak masa ve sandalyeler bölümünde bulacağınız mobilyaları kısaca inceleyelim.

Alegra mutfak masa ve sandalye takımı kapalı iken 130 cm açık iken ise 150 cm genişliğe ulaşan masası bulunuyor. Bu sayede masa istenildiğinde daha genişletilerek daha fazla kişinin yararlanması sağlanabiliyor. Dört çeşit renk seçeneği bulunan sandalyeleri ilede takımın bütünlüğü sağlanmış. Sandalye kumaşları arkadan fermuarlı olması da temizlik açısından ev hanımlarına kolaylık sağlıyor.

Armada mutfak takımı masası 130 cm genişliğe sahip ve bir hafif koyu rengi kullanılan sandalyeleriyle bütünleşmiş durumda. Oldukça konforlu bir görünüme sahip sandalyeleri de renk tonları ile mutfak dekorasyonuna katkıda bulunuyor.

Belita masa ve sandalye modelinde bulunan 130 cm genişliğinde masası mutfaklar için yeterli görünüyor. 4 adet kenarları ve arkası sarı oturma yeri ve sırt dayama rengi beyaz olan sandalyesi ile büyük bir uyum sağlıyor. Modern görünümüyle de dikkat çeken takım mutfak mobilyaları arasında tercih edilebilecek ürünlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Farklı alternatif fikirler arıyorsanız mutfak masaları bölümümüzden diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ