Dekor Şefi

Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları, Küçük Odalar İçin Ranzalar

Dar odalar için ranza modelleri ve fiyatları özellikle, evlerindeki küçük odaları düzenleyecek veya yeni yapacak olanların araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Küçük odalar için ranza modelleri odanın kullanımını daraltmadığı gibi güzel bir dekorasyon kazanılmasında yardımcı olmaktadır.

Dar odalar için ranza en çok çocuk ve genç odalarında tercih edilmektedir. Dar alanlar için ranza modelleri özel tasarımlı veya standart üretim olarak farklı şekillerde karşımıza çıkabilmektedir.

Maalesef yaşanılan tüm evlerin her odası istenilen genişlikte değildir. Özellikle şehirlerde çeşitli büyüklükte daire bulunması, bu yaşam alanlarında bazı odaların küçük olmasına neden olmaktadır.

Evlerde bulunan küçük odalar genellikle çocuk veya genç odası olarak değerlendirilmekte, bu odaları dekore etmek içi pratik çözümler kullanılmaktadır.

Dar odaların dekorasyonunu yapacaklar için en büyük sorun, çok yer kaplayan mobilya çeşitleridir.  Ranza ise bu mobilyaların başında gelmektedir.

Pratik olarak kullanılabilecek, birden çok işlevi olan küçük odalar için ranza modelleri kullanılabilir. Farklı fakat bir o kadarda güzel ve kullanışlı tasarımları birlikte inceleyelim.

Fonksiyonel Tasarımlı Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Dekore edilecek oda şayet küçük ise, satın alınacak veya özel olarak yaptırılacak her bir mobilyanın fonksiyonel olarak kullanılması tercih edilebilir. Örneğin dar alana sahip bir odaya bir ranza ve çalışma masası konulduğunda diğer mobilyalara yer kalmayabilir. Fonksiyonel bir tasarıma sahip bir ranza ile çözüm bulunabilmektedir.

Çok işlevli mobilyalar sayesinde odada kullanılan ranza, akşamları bir yatak gündüzleri ise masa, kitaplık veya farklı bir mobilya olarak kullanılabilmektedir. Fonksiyonel mobilyalara bir çok örnek bulunabilmektedir. Dar odalar için ranza fiyatları ise mobilya firmasına veya bir marangoza yaptırılacak özel tasarıma göre değişebilmektedir.

Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Kayverengi Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Küçük Odalar İçin Ranza

Beyaz Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

İkili Tasarımlı Küçük Odalar İçin Ranza Modelleri

Küçük odayı iki kardeş kullanacaksa buna uygun ikili yataklara sahip mobilyalar bulunmaktadır. Bu mobilyalar üst üste iki ranza olabileceği gibi farklı tasarımda yer kaplamayan tasarımlarda olabilmektedir.

dar alanlar için ranza modelleri

3 Yaraklı Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

dar odalar için ranza

İki Yataklı Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

Yer işgal etmeyen tasarıma sahip bu mobilyalar çocuklar için hem eğlenceli hem de tasarrufludurlar.

Genç Odalarına Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

Günümüzde birçok mobilya firmasının ürünleri arasında hazır olarak satılan dar alanlar için tasarlanmış genç odası takımları bulunmaktadır. Konforlu tasarıma sahip bu modüler mobilyalardan dar odalara uygun şekilde seçim yapılabilmektedir.

Duvara Katlanır Tasarıma Sahip Dar Odalar İçin Ranza

Duvara katlanır yataklara sahip modeller günümüzde en çok ilgi görenler arasında yer almaktadır. Geceleri açılarak bir yatak haline gelen bu tasarımlar, gündüzleri ise açıldığında ise bir kütüphane, masa gibi farklı mobilyaya dönüşebilmektedir.

dar alanlar için katlanır ranza

Duvara Katlanır Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

dar alanlar için ranza modelleri

Dolap İçine Giren Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

Duvara katlanır mobilyaların bu özellikleri ile küçük odalar için ranza arayışı kolayca aşılabilmektedir. Sitemizde yer alan duvara katlanır yatak yazısını incelemenizi öneririz.

Yer Kaplamayan İşlevsel Mobilya Yavru Yataklı Ranza

İki kişinin kullanacağı dar odalarda yavru yataklı ranza modeli ile yer tasarrufu sağlanabilmektedir. Yavrulayan yatak olarak ta bilinen bu mobilyalar tek bir yatak olarak görünse de aslında biri gömülü ve istenildiği zaman açılan iki adet yatağa sahiptirler.

dar odalar için yavru yatak

Yavru Bazalı Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

yavrulayan yatak ranza tasarımı

İkili Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

yavru yataklı ranza modeli

Çok Şık Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Fazla Yer Kaplamayan Duvara Monteli Çalışma Masaları

Dar odalar için ranzadan sonra en çok yer kaplayan çalışma masalarıdır. Bu mobilyalar içinde duvare monte edilebilen tasarımlar tercih edilebilir.

Duvara monteli çalışma masaları, sabit veya katlanır şekilde olabilmektedir.  Daha fazla örnek tasarımları duvara monte çalışma masası modelleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Mor İki Katlı Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Dar Odalar İçin Ranza Modelleri ve Fiyatları

Merdivenli Dar Alanlar İçin Ranza Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ