Dekor Şefi

Oda Dekorasyonunda Mürdüm Rengi Kullanımı

Oda Dekorasyonunda Mürdüm Rengi Kullanımı

Mürdüm rengi, aslında ev dekorunda çok fazla kullanımı olmayan seçenekler arasında yer almakta olup, özellikle odalarınız küçük ise bu renk odaları daha çok darlaştırarak boğacağı için tercihler arasına girmemektedir. Fakat son zamanlarda mürdüm rengi oda dekorunda koltuk takımlarında, yatak başlıklarında, mutfak dolaplarında beyaz ile oldukça şık bir uyum yakalamış olacak ki kullanım alanı özellikle genişlemiştir. Tabi ki bu renk kullanımı için geniş ve ferah odalara ihtiyacınız olacaktır. Aksi halde beyaz ile kullanım salansa bile yine de boğucu seçenek olacaktır. Oda dekorasyonunda mürdüm rengi kullanımı hakkında nerelerde ve nasıl kullanıldığına dair bilgileri sizler ile paylaşacağız.

Salonda Mürdüm Rengi Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Salonlar her zaman geniş ve ferah olurken, modern veya klasik mobilyalar ile donatılarak şık bir alan oluşturmaktadır. Özellikle son zamanlarda chester koltuklar trend salon koltuk modelleri arasında yer almakta olup, chester koltuk takımları renkleri ise iki renk olarak kullanılmaktadır. Bu renkler arasında ise mürdüm sık sık görülmekte olup, üçlü koltuğun teki mürdüm olurken diğeri krem ya da beyaz olarak tercih edilmektedir. Ya da berjerler mürdüm rengi olarak kullanılmaktadır.

Salonda mürdüm rengi kullanımı modern bir görünüm sağlarken, tabi ki sadece chester koltuklarda değil salona renk katmak için de mürdüm tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Aksesuarlarda bir uyum içerisinde kullanılması mümkün olan renkler arasındadır. Şık tasarımlı modelleri ile bilinen Zebrano mobilya oturma grupları arasında yer alan mürdüm rengi mobilyalarda oldukça şık bir görünüme sahip.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links

Yatak Odasında Mürdüm Rengi Kullanımı

Yatak odalarında mürdüm kullanımı genellikle başlıklarda tercih edilmekte olup, burada ise beyaz ile mürdüm renk uyumu söz konusu olmaktadır. Yatak odalarında başlığın mürdüm olması fon perdelerinde mürdüm renk olmasını sağlamaktadır. Aynı zaman da mürdüm olarak yatak örtüleri de tercih edilebilir olup, bu şekilde şık bir geçiş sağlanması mümkündür.

Mutfakta Mürdüm Rengi Kullanımı

Mürdüm rengi mutfakta kullanımı da mümkün olup, genellikle mutfak dolaplarında beyaz ile kullanılmaktadır. Beyaz ile mürdüm kullanımı boğuculuktan çıkmasını sağladığı gibi modern bir ambiyans yaratmak için oldukça şık bir tasarım olacaktır. Mutfakta mürdüm rengi kullanımı dolaplardan sonra mutfak masasında da geçişli şekilde mümkün olabildiği gibi elektronik eşyalarda da tercih edilebilir. Daha önce yazdığımız mürdüm rengi mutfak dolapları yazısına da göz atmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar / Sponsored Links
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ